Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


HAJZOK IGOR, Mgr., Ing., narodený 2. 2. 1964 v Bernolákove, ordinovaný 23. 5. 1992, 1992 - učiteľ na gymnáziu Šaštín (Bratislavsko – trnavská arcidiecéza), jún 1992 – august 2009 – pastoračná služba v saleziánskej reholi, k 1. 11. 1996 - výpomocný duchovný Zilina – saleziáni (Nitrianska diecéza), 1997 - aj k r. 2003 - misionár Aldan, Sibír, Jakutská republika, Ruská federácia, 2007 - vikár provinciála Moskva, animátor saleziánov - spolupracovníkov po celom Rusku, september 2009 – september 2011 - administrátor Banská Bystrica - Sásová, október 2011 – kaplán Banská Bystrica - Sásová, 2015 - obdržal z Vatikánu dišpenz od celibátu a povolenie vystúpenia zo saleziánskej rehole, AUTOR: Korene súčasného ateizmu, diplomová práca, Spiš 1996

Zoznam kňazov okresu Senec

Abecedný zoznam žijúcich kňazov Banskobystrického okresu

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.